30 týmů, 30 badatelských projektů: konference BOV

Srdečně zveme na konferenci GLOBE Games - 29. 5. na základní škole v Praze - Kunraticích!

30 týmů, 30 badatelských projektů: konference BOV

Tags: seminář pro učitele

Badatelský rok - takový je ten letošní. Žáci si kladou otázky, zkoumají, pozorují, vytváří hypotézy a vyvozují z nich závěry. Do badatelského roku jsou zapojeni učitelé z programu GLOBE, který jsme Vám představili v březnovém newsletteru. GLOBE podporuje u žáků zájem o přírodní vědy, rozvíjí jejich badatelské dovednosti a trénuje vědecké postupy práce.

GLOBE Games jsou vyvrcholením studentské práce. Tři nabité dny, kdy 30 škol z celé České repubiky představuje své projekty, poznává se navzájem při terénní hře a užívá si společný čas během festivalu pro veřejnost. Letošní osmnáctý ročník pořádá Sdružení TEREZA na základní škole v Praze - Kunraticích.

Konference badatelsky orientovaného vyučování v rámci GLOBE Games se uskuteční 29. 5. přímo na základní škole. Přijďte se na konferenci podívat a napište nám, abychom s Vámi mohli počítat :-)

Festival pro širokou veřejnost otevře své brány 30. 5., rovněž v areálu školy. Přijďte s námi oslavit 20 let programu, ve kterém žáci poznávají přírodu a prostředí kolem sebe!

GLOBE Games probíhají pod záštitou Ministerstva životního prostředí, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Magistrátu Hl. města Prahy a Amerického velvyslanectví v Praze.

Vloženo
© TEREZA, vzdělávací centrum, z. ú. 2012 - 2022. Všechna práva vyhrazena. | created by webdilna | com Licence Creative Commons