Badatelské semináře jaro 2020- příležitost začít s bádáním

Láká vás bádání a nevíte, jak s ní začít? Vyražte na některý ze seminářů, kde se dozvíte, jak na to.

Badatelské semináře jaro 2020- příležitost začít s bádáním

Tags: seminář pro učitele

Jaro může přinést badatelství do vašich škol. Inspirujte se, jak na to, na badatelských seminářích! 

Aktuální informace k seminářům vzhledem k mimořádné situaci v ČR najdete na uvedených webech.

Na konci března je v Praze pro pedagogy středních škol připraven dvoudenní seminář  Jak vyučovat o kvalitě životního prostředí v ČR  aktivizačními metodami. Těšit se můžete na diskuzi s ekologem  Doc. RNDr. Martinem Rulíkem, Ph.D.,  z olomoucké PřF UP. Nebude chybět ani představení badatelského programu GLOBE, aktivit a příkladů dobré praxe z něho nebo diskuze s učiteli, kteří v programu pracují.  

Na Vysočině v Kněžicích se na začátek dubna plánuje další Badatelský víkend II., na kterém se prakticky i teoreticky podrobně seznámíte s badatelstvím a jeho 5 kroky. Neváhejte se přihlásit už nyní, zájem je velký. Březnový termín je už plný. Předchozí účast na Badatelském víkendu I. není nutná.

Seminář  Máme to ve svých rukou  plánovaný na  7. dubna 2020 v Mělníku se bude věnovat komunikaci a spolupráci mezi školou a obcí. Seznámíte se příklady dobré praxe úspěšné spolupráce a  získáte inspiraci pro vaše projekty zlepšující životní prostředí v okolí školy. 

V květnu můžete vyrazit na dvoudenní Badatelský seminář programu GLOBE do pražské TEREZY, kde si nejen projdete badatelskou metodiku, ale podíváte se i do základní školy v Kunraticích,  kde badatelství ve výuce už využívají.

Vloženo
© TEREZA, vzdělávací centrum, z. ú. 2012 - 2022. Všechna práva vyhrazena. | created by webdilna | com Licence Creative Commons