Jeden den – 40 badatelských projektů, které mění svět

O čem a jak se bádá na českých školách nebo v zahraničí? Dozvíte se na Badatelské konferenci 25. května!

Jeden den – 40 badatelských projektů, které mění svět

Badatelskou konferenci pořádáme každoročně již už od roku 1998 – na tradiční akci GLOBE Games. Že jste o tom nevěděli? Není to náhoda. Badatelská konference byla součástí exkluzivní akce pro badatelky a badatele zapojené do programu GLOBE.

Letos ale na konferenci zveme všechny badatele světa! 

Registrace letošních projektů je již ukončena a děkujeme všem přihlášeným za ochotu a odvahu! Určitě bude to stát za to.

Jako učitel nebo učitelka se ale stále můžete zúčastnit. Máme pro vás speciální nabídku: přijďte se podívat a nasát atmosféru jako návštěvník. Jestli se na poli badatelství ještě necítíte úplně silní v kramflecích, neváhejte: na konferenci vás čeká mraky inspirace i setkání s podobně naladěnými badateli.

KDY a KDE: 25. května, na Přírodovědecké fakultě UK v Praze.

Co bude na pořadu dne?

10:00-15:00 hod. – Prezentace badatelských projektů žáků ZŠ i SŠ z České republiky, Slovenska, Malty, Itálie, Irska, Nizozemska i Grúzie.
15:30-17:00 hod. – Tržiště projektů – vyzkoušíte si badatelské aktivity připravené žáky a můžete se badatelů doptat na všechno, co vás na jejich projektech zaujme.

Místa pro návštěvníky se rychle plní, doporučujeme se přihlásit co nejdřív. Odkaz na přihlašovací formulář pro návštěvníky najdete dole na konci stránky ZDE

Vloženo
© TEREZA, vzdělávací centrum, z. ú. 2012 - 2023. Všechna práva vyhrazena. | created by webdilna | com Licence Creative Commons