Ukliďte a zhasněte v sobotu!

Vyražme ven a společně Ukliďme Česko! Večer pak můžeme ještě zhasnout a symbolicky tak podpořit Zemi a klima! Motivujte k zapojení své žáky:)

Ukliďte a zhasněte v sobotu!

Tags: inspirace online/výuka aktuální problémy ŽP

Tuto sobotu - 27.3.2021 můžeme my sami, učitelé, tak i žáci dokonce dvakrát podpořit Zemi.Přidejte se a motivujte k tomu také své žáky. Zážitky a zkušenosti jistě zúročíte v online/výuce!

Už od rána bude probíhat celorepubliková akce Ukliďme Česko, tentokrát v méně organizované podobě. Kromě úklidu se s žáky můžete zapojit i do fotografické soutěže.A pokud se náhodou nestihnete zaregistrovat na některou z oficiálních akcí, není nic jednoduššího než vzít tašku na odpadky, rukavice a vyrazit posbírat odpad do přírody, kam rádi chodíte.

Večer pak nezapomeňte ZHASNOUT! Spolu se 111 českými obcemi a mnohými firmami, historickými památkami, ale i jednotlivci se tímto symbolickým gestem můžete připojit k mezinárodní Hodině Země, kterou už v roce 2007 odstartoval World Wildlife Fund  s cílem upozornit na změnu klimatu.  I vy se můžete oficiálně přihlásit. Do tmy si můžete i poslechnout podcast z pražského ekocentra - Toulcův Dvůr, který nebude jen o tmě, ale i o aktivitách, které se dají ve tmě zažít a mnohém dalším. 

 

 

Vloženo

Sledujte novinky a odebírejte newsletter!

Chcete dostávat svěží badatelské novinky v momentě, když jsou čerstvé? Neváhejte a přihlašte se k odběru badatelského newsletteru.

© TEREZA, vzdělávací centrum, z. ú. 2012 - 2021. Všechna práva vyhrazena. | created by webdilna | com Licence Creative Commons