Vyražte na exkurzi po školních zahradách!

Sháníte inspiraci pro vaši školní zahradu, bádání v ní a už máte dost listování internetem, vyražte na exkurzi nebo na seminář.

Vyražte na exkurzi po školních zahradách!

Tags: seminář pro učitele školní zahrada

Sháníte inspiraci, jak zařídit vaši školní zahradu, spokojeně v ní jako učitel učit  a už máte dost teoretickým listování internetem? Třeba by vám pomohla další ze série exkurzí s Nadací Proměny. Podívejte se, jak příjemně proběhla už ta první dubnová. Na další vás nadace zve už  ve středu 30. 5. 2018. Pozor  registrace je otevřená pouze do 18.5.! Na tomto setkání se dozvíte, jak  zahradu proměnit krok za krokem - od úvodního naplánování až po její reálnou proměnu a údržbu. Nebude chybět příklad z praxe ani odborné oko architekta. A tímto setkání to ještě zdaleka nekončí!  A pokud vás láká zahraniční inspirace, do rakouských  přírodních zahrad vás  už 22.5.2018 zve brněnská Lipka. A máte-li daleko jak do Prahy, tak i do Brna, zkuste ekocentrum Chaloupky z Vysočiny a jejich semináře k výuce na školních zahradách.

Vloženo
© TEREZA, vzdělávací centrum, z. ú. 2012 - 2022. Všechna práva vyhrazena. | created by webdilna | com Licence Creative Commons