Mám badatelské zkušenosti

a chci je dál rozvíjet

Už víte, jak s dětmi vybrat badatelskou otázku a ověřit hypotézu. Ale jak při bádání hodnotit? Jak prozkoumat zeleň na zahradě a výsledky převést do skutečné změny, aby děti viděly, že to má smysl?

I s tím vám pomohou naši konzultanti i zkušení učitelé – mentoři. Poslechněte si, co z naší nabídky jim pomáhá učit dobře badatelsky. 

Jsme tu pro vás!

V TEREZE jsme pro vás připravili metodiky, webináře, metodiky i kurzy.  Vyberte si nebo se nám ozvěte. Rádi vás poznáme a pomůžeme vám vybrat to pravé pro vás. 

Seminář Bádáme na téma…

Hledáte seminář připravený pro vaše žáky? Vezměte je s sebou a pojďte se vzdělávat společně! Seznamte se s uznávanými odborníky a specialisty, prozkoumejte vědecká pracoviště, bádejte v terénu. Na seminářích vás seznámíme s otázkami a tématy, která právě frčí ve vědeckých kruzích. Mezi nimi jistě najdete inspiraci i pro vlastní bádání.

Cena: 1200 Kč pro učitele s 2-3 žáky (další učitel ze školy 800 Kč)

Aktuálně nemáme vypsány žádné termíny. O vypsání semináře se dozvíte v newsletteru.

Seminář Jak na badatelství 2 

Pojdťe se ponořit do hloubek badatelské výuky a rozvíjet se především v oblasti tvorby hypotézy a hodnocení práce žáků.

Tento nový seminář pro vás připravujeme na jaro 2024. Termín a další podrobnosti brzy dáme vědět zde a pravidelným newsletterem.

Webinář Jak na spolupráci školy a obce 

Bádání nemusí končit potvrzením nebo vyvrácením hypotézy. Pokud se vám podaří vybádat problém v okolí školy, zkuste ho řešit. Na motivaci dětí to bude mít účinek jako živá voda. Spolupracujte s místními spolky, zastupiteli nebo úřady. Na webináři se seznámíte s učiteli, kterým se to daří. Získáte tipy, jak spolu s badatelskými dovednostmi rozvíjet i aktivní občanství a dovednosti k řešení problémů. 

Délka: 90 minut 

Cena: ZDARMA 

Aktuálně nemáme vypsány žádné nové termíny. O vypsání webináře se dozvíte v newsletteru.